Usługi skrojone na miarę potrzeb

SIRIT Poland dostarcza złącza do pneumatycznych układów hamulcowych. Realizacja zamówień na produkty wspierana jest szeregiem dodatkowych usług, które tworzą wartość dodaną dla klienta obniżając koszty i czas realizacji zamówień, a także eliminują nieefektywne procesy.

AUDYT I DORADZTWO TECHNICZNE

Wprowadzamy synergię między działem technicznym klienta a działem zakupów, mając na celu obniżenie kosztów produkcji przy zachowaniu parametrów jakości używanych produktów. Podczas audytu części produkcyjnej, analizujemy zastosowane układy hamulcowe i okucia. Następnie proponujemy alternatywne rozwiązania techniczne, które pozwalają osiągnąć:

– redukcja kosztów układu hamulcowego
– wzrost parametrów technicznych
– przejrzystość dokumentacji technicznej
– redukcję wagi elementów

Kanban system

Kanban to japoński system planowania produkcji charakterystyczny dla lean manufacturing, just-in-time manufacturing (JIT) i Agile project management.
W SIRIT Poland używamy metodologii Kanban, dostarczając naszym partnerom bez dodatkowych kosztów oprogramowanie do zarządzania magazynem dzięki któremu optymalizują swoje procesy, oszczędzają czas i zasoby.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Instalacja i montaż

W naszej siedzibie w Świerczach, wspieramy klientów w odpowiedniej instalacji i montażu elementów. Usługa jest realizowana przez nasz wyspecjalizowany personel.

Odbiór nieużywanych materiałów

Wyeliminowanie nadwyżek produktów, a co za tym idzie marnotrawstwa i zbędnych kosztów jest jednym z istotnych założeń naszej działalności. Klienci, którzy nie korzystają z systemu KANBAN, często mają do przerośnięty magazyn, w którym zakupione produkty są zgromadzone, ale nie używane.
Na podstawie dedykowanej umowy, SIRIT Poland odbiera niewykorzystane produkty od klienta. Dzięki temu nasi partnerzy nie blokują środków finansowych w magazynie na zbędne w danym momencie produkty. To pierwszy krok na drodze do wdrożenia polityki zero waste i metodologii Kanban.

SPERSONALIZOWANA WYSYŁKA

Zakupione w SIRIT Poland produkty są precyzyjnie pakowane, a ich wysyłka do klienta jest zarządzana przez naszych pracowników. Naszym nadrzędnym celem jest optymalizacja wagi transportu i przestrzeni, która zajmują materiały, aby zminimalizować koszty logistyki.

Od 20 lat bezpieczeństwo
jest naszym priorytetem

Zobacz produkty