Perfekcja tkwi w detalach

SIRIT Poland od 20 lat działa na rynku Europy Środkowej i Wschodniej jako jedyny, oficjalny dystrybutor włoskiej marki SIRIT, producenta armatury pneumatycznej do układów hamulcowych oraz części zamiennych. Produkty SIRIT używane są z powodzeniem i gwarancją bezpieczeństwa w samochodach ciężarowych, autobusach, naczepach przemysłowych, pojazdach rolniczych.

SIRIT Poland na początku swojej działalności zajmowała się wyłącznie montażem i sprzedażą osprzętu do pneumatycznych układów hamulcowych. Z czasem do gamy produktów w ofercie wprowadzono akcesoria takie jak rury DIN74324 i ISO7628, cewki hamulca pneumatycznego, zbiorniki sprężonego powietrza stalowe lub aluminiowe, urządzenia zabezpieczające, elektryczne cewki.

 

Bezpieczeństwo na drogach całej Europy

SIRIT Poland jest obecna bezpośrednio lub poprzez sieć dystrybutorów w wielu  krajach Europy Środkowej i Wschodniej.
Dostarczamy w pełni bezpieczne elementy armatury pneumatycznej do układów hamulcowych dla producentów naczep, autobusów, ciężarówek i dystrybutorów części zamiennych w Polsce, Republika Czeska, Rumunii, na Litwie, Łotwie, Estonii, Ukrainie.

 

Dzielimy wspólne cele

Nasze strategia biznesowa charakteryzuje się partnerskim podejściem do współpracy z klientem. Analizujemy wspólnie priorytety działania i rezultaty, które chcemy osiągnąć. Przestarzałą koncepcję “dostawca- klient” zastępujemy pełnym partnerstwem w zakresie wyznaczania celów i efektów, za które czujemy się współodpowiedzialni. Mając to na uwadze przez lata wprowadziliśmy szereg innowacyjnych rozwiązań, które mają za zadanie wspierać klientów w zredukowaniu czasu realizacji zamówień i optymalizacji logistyki, a przez to także zmniejszeniu kosztów zarządzania magazynem.

Od 20 lat bezpieczeństwo
jest naszym priorytetem

Zobacz produkty