Blog

SIRIT Poland dla rolnictwa. O partnerstwie z Metaltech Mirosławiec

Firma Metaltech, producent maszyn i pojazdów stosowanych w rolnictwie, budownictwie i leśnictwie, jest naszym wieloletnim partnerem, dla którego dostarczamy:
– złączki do hamulców pneumatycznych,
– przewody spiralne,
– konturowe oznakowanie bezpieczeństwa, tablice wyróżniające.
W 2019 roku rozszerzyliśmy naszą współpracę wdrażając system Kanban do zarządzania zamówieniami, wysyłką i magazynem w czasie rzeczywistym.

Cieszymy się z tak wspaniałej recenzji naszej współpracy, którą otrzymaliśmy od kolegów z Mirosławca:
“Współpracujemy z SIRIT Poland od początku istnienia firmy w Polsce. Doceniamy jakość oferowanych produktów takich jak: złączki, przewody spiralne i tablice wyróżniające, a także wsparcie procesu zakupowego i zamówień. Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań jeśli chodzi o oprogramowanie Kanban, dzięki czemu nasze relacje handlowe są prowadzone sprawnie i efektywnie. Sirit Poland to dla nas partner, a nie tylko dostawca.”

Metaltech dostarcza swoje przyczepy do całej Europy, a nawet do tak odległych zakątków świata jak Kenia czy koło podbiegunowe. Od wielu lat jest dostawcą części i podzespołów dla europejskich kolei państwowych i wewnętrznych kolei zakładowych oraz innych konstrukcji ze stali węglowej, nierdzewnej i aluminium. Dzięki szeroko zakrojonym inwestycjom, nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz kadrze ponad 300 doświadczonych pracowników zakład jest liczącym się pracodawcą na rynku lokalnym i ogólnopolskim.

Teraz przeżywamy okres intensywnego wysiłku w sektorze rolniczym związany ze żniwami. Zapraszamy wszystkich do pokazania maszyn Metaltech podczas pracy oraz wzięcia udziału w konkursie fotograficznym na profilu na Facebooku klikając w link znajdziecie Państwo wszystkie szczegóły. Konkurs trwa do 30 lipca 2021 r.

Opowiedz nam o swoich potrzebach,
a my zapewnimy rozwiązania.

Napisz do nas