Blog

Jakość pod kontrolą. Testy złączek do hamulców pneumatycznych SIRIT

Dostarczanie na rynek bezpiecznych rozwiązań produktowych jest podstawą naszej działalności. System jakości produkcji w firmie Tosi, która jest producentem komponentów SIRIT, jest badany i optymalizowany na każdym etapie, mając na celu przede wszystkim zaspokojenie potrzeb klienta, a ostatecznie zrealizowanie polityki zero defektów. Marco Zarillo, kierownik ds. jakości i środowiska w firmie Tosi, opowiada SIRIT Poland o zasadach testowania.

Staranne i punktualne kontrole w całym łańcuchu dostaw, a także dogłębne procesy audytowe naszych dostawców, których wolimy nazywać partnerami, zapewniają, że nasz produkt może cieszyć się najwyższą niezawodnością po wprowadzeniu na rynek.

Oprogramowanie do zarządzania, którego używamy do identyfikowania produktów i kontroli procesów, pozwala nam z jednej strony zrozumieć, kiedy wystąpiło zdarzenie, ale z drugiej strony umożliwia interwencję, zanim odchylenia w procesie doprowadzą nas do niezgodności.

Na etapie montażu naszego produktu przeprowadzane są różne kontrole i 100% testy, abyśmy mogli „spać spokojnie”.

Last but not least – co dzieje się w naszym laboratorium testowym? Około 80% badań naszych złączek wykonujemy w naszym wewnętrznym laboratorium, kierowanym przez wykwalifikowaną kadrę, co pozwala nam na walidację nowych wyrobów, ale także coroczne sprawdzenie naszych złączek. Współpraca partnerska z laboratoriami zewnętrznymi, z których wszystkie posiadają akredytację ISO17025, pozwala nam zakończyć część testu, której nie możemy przeprowadzić wewnętrznie.

Testy przeprowadzane na częściach z naszego katalogu są zatwierdzone zgodnie ze STANDARDEM SIRIT. Wychodząc od standardów referencyjnych i specyfikacji Klienta, stworzyliśmy własne standardy wewnętrzne, które pozwalają nam zintegrować wszystkie najbardziej rygorystyczne cechy różnych wymagań lub przepisów w planie testów.
W ten sposób możemy być pewni, że dzięki takiemu podejściu ostateczna jakość jest gwarantowana i pozwala nam osiągnąć satysfakcję klienta.

Opowiedz nam o swoich potrzebach,
a my zapewnimy rozwiązania.

Napisz do nas