Blog

Rozwiązania marki Reflexallen

SIRIT Poland od ponad roku jest dystrybutorem – taśm konturowych produkowanych przez Refflexallen, lidera na światowych rynkach samochodów ciężarowych i wysokowydajnych części motoryzacyjnych.

Współpraca między Sirit Poland a Reflexallen narodziła się z powodu naszej komplementarności. Oferty produktowe obu firm uzupełniają się – w złączkach do układów hamulcowych SIRIT znajdują się złączą tekalan produkowane przez Reflexallen. Dodatkowo znaki bezpieczeństwa, m.in. taśmy odblaskowe marki Reflexallen mają żywotne znaczenie dla bezpieczeństwa w branży motoryzacyjnej, w której poruszamy się od lat. – mówi Fabrizio Cottura, CEO SIRIT Poland.

Grupa Reflexallen stworzona w 1988 r. we włoskiej Modenie w ciągu 30 lat aktywności i prężnego rozwoju dojrzewała do obecności globalnej. Dziś zatrudnia na świecie ponad 1 000 pracowników zlokalizowanych w biurach firmy w Europie (Włochy, Czechy, Niemcy, Irlandia, Wielka Brytania), obu Amerykach (Brazylia i Stany Zjednoczone) oraz Azji (Chiny, Indie, Japonia).

SIRIT Poland ma w swojej ofercie 3 grupy produktów z portfolio Reflexallen:

  • produkty pneumatyczne,
  • produkty elektryczne,
  • znaki bezpieczeństwa.

Znaki bezpieczeństwa: Reflexallen od 30 lat inwestuje w innowacje i prowadzi badania nad materiałami odblaskowymi, ciągle ulepszając ich jakość i żywotność. Ich taśmy odblaskowe są łatwe do założenia, trwałe i mogą obniżyć liczbę kolizji o blisko 40%. Widoczność na drodze i przestrzeganie przepisów prawa, które zobowiązują do odpowiedniego oznakowania ciężarówek i naczep to roztropność oraz odpowiedzialność za bezpieczeństwo i życie uczestników ruchu drogowego. Reflexallen dysponuje najszerszą ofertą w zakresie sygnalizacji bezpieczeństwa. Wszystkie artykuły wykonane są z materiałów najwyższej jakości, przetestowanych i wiarygodnych.

“Pewność bycia widocznym na drodze w każdych warunkach oznacza po prostu jedno słowo: ŻYCIE.”

Produkty pneumatyczne: złącze tekalan i spirale Reflexallen znajdujące swoje zastosowanie w układach hamulców pneumatycznych mają kluczowe znaczenie w procesie wydajnego hamowania dużych pojazdów. W komplecie ze złączkami stanowią bezpieczny, przetestowany pod każdym względem i certyfikowany układ, za który odpowiedzialność bierze SIRIT Poland jako dystrybutor wszystkich elementów. Jest to rozwiązanie wygodne i przejrzyste dla klientów, którzy mogą czuć się bezpieczni i utrzymywać komunikację tylko z jedną firmą.

Produkty elektryczne: złącza, adaptery, spirale, kable, ale także rozwiązania cyfrowe od Reflexallen znajdują zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym i wojskowym. Firma od 30 lat tworzy produkty, które przekształcają miedziane druty w elektryczny, a dziś już cyfrowy transport energii.

Dzięki współpracy z Refflexallen, SIRIT Poland dostarcza swoim Klientom skuteczne i trwałe narzędzia i nieustająco podkreśla wartość indywidualnych działań na rzecz tworzenia bezpieczniejszej wspólnej przestrzeni w ruchu drogowym.

Opowiedz nam o swoich potrzebach,
a my zapewnimy rozwiązania.

Napisz do nas